HAKKIMIZDA

RAFÇELİK

Raf Çelik, 2000´li yılların başından itibaren depolama, arşivleme, istifleme sistemleri ve çelik eşya üzerine müşterilerine hizmet vermektedir. Son teknoloji sistemlerini her daim takip ederek gerekli inovasyonları bünyesinde gerçekleştirir ve bu sayede varolan müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini en üst seviyede tutar. Yükselen üretim grafiği ile birlikte portföyüne sürekli yeni müşteriler ekleyen Raf Çelik, yurt içinde elde ettiği başarısını yurt dışı pazarında da göstermek adına emin adımlar atmaktadır. Stoktan temin edilebilen geniş ürün yelpazesinin yanında ölçü ve tasarım hizmeti ile istediğiniz mekana uygun çalışma gerçekleştirilip mekandan maksimum verim almanıza olanak tanır. Yüksek kalite güvencesi ile birlikte uzman kadrosunun ihtiyaca yönelik destek ve tavsiyeleri doğrultusunda gerçekleştirilecek kurulum ve bakım hizmetinin getirdiği ayrıcalıklar sayesinde müşterilerinin baştan sona sorunsuz bir süreç yaşayacağından tamamen emin olur. İhtiyaç duyulduğunda standart ürünler, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel tasarımlar ile yaratıcı bir şekilde birleştirilir. Sektörde varolan birçok seçenek arasından kalitesi ve müşteri odaklı tavrı sayesinde her daim öne çıkmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Misyonumuz, güvenilirlik ve esneklik yoluyla müşterilerimiz için değer yaratmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının konfor alanı içerisinde saygı ve güven ile yaşamalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, her daim yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler sunarak lider bir raf üreticisi olmaktır.

Geleceğe yönelik amacımız ve beklentimiz, tasarımdan teslimata kadar sektördeki en iyi hizmetle birlikte ürünlerimizi  en iyi şekilde sunmaktır.

Tamamlanan Proje
0
Müşteri Pörtföyü
0
Ürün Çeşidi
0
Yıllık Tecrübe
0

Hemen Bize Ulaşın !

Projeleriniz için hızlıca bize ulaşarak teklif alabilirsiniz !